O nás

Co je to Irontech Doll?

Výrobky inspirované krásou

Jak zmiňuje logo Irontech Doll (“BEAUTY INSPIRED CREATION”), všechny výrobky jsou založené na honbě se lidí za krásou. Naše realistické sex dolls jsou inspirovány všemi krásami lidského těla. V procesu tvorby se snažíme zachovat veškeré detaily, které opravdovou krásu definují. S tímto cílem jsme dosáhli průlomu na kostře, dotycích s pokožkou, soukromých partiích, líčení atd. Irontech Doll je na trhu již přes více jak 5 let, za tu dobu jsme vyvinuli řadu inovací, které dnes tvoří naše realistické panny a panáky.

Klíčové vlastnosti

Důvěra

Irontech Doll již obsloužil přeš 30 000 zákazníků svými osvědčeně kvalitními předměty, úžasným designem a profesionálními zákaznickými službami. Děkujeme, že se k nám vracíte.

Cíl

Naším posláním je poskytnutí řešení problémů a vytváření radosti. Doufáme, že naše produkty přinesou zákazníkům do života radost.

Vize

Spokojenost zákazníků vnímáme jako důkaz, že má naše práce smysl. Tímto způsobem se mohou naši partneři i my vyvíjet udržitelným a zdravým způsobem.

Vášeň

Naše práce pro nás znamená mnohem více, než způsob obživy. Je vzrušující, jak se technika výroby za poslední roky neuvěřitelně posunula kupředu. Jsme vděční, že toho můžeme být součástí.

Proč si vybrat Irontech Doll?

1. Spokojený zákazník
Poctivost je pro nás stavebním kamenem. Mnohokrát nás kontaktovali zákazníci, kteří si přáli vlastnit realistickou pannu, ale ze zdravotních důvodů by s ní nebyli schopni manipulovat, proto jsme jim to rozmluvili. K našim zákazníkům jsme vždy féroví, věříme, že díky spokojeným zákazníkům bude jméno společnosti jen kvést. Zde je několik příkladů fotografií od fanoušků výrobce Irontech Doll. Pokud si nejste jisti s výběrem panenky, určitě nám zavolejte a rádi Vám poradíme.

2. Autorizovaný výrobce TDF
Irontech Doll je již 4 roky uveden jako autorizovaný výrobce největšího světového fóra pro panenky, TDF. Nashromáždili jsme velkou důvěru především díky naší kvalitě a vysoce realistickému zpracování výrobků.

3. Skvělé produkty
Irontech Doll vášnivě inovuje svět erotických pomůcek více než 5 let. Za tu dobu jsme nashromáždili solidní základ na rozmanitosti a realističnosti produktů. Irontech Doll panenky již dávno nejsou pouze sexuální hračky. Klikněte zde a zjistěte více o výrobě našich panenek.

4. Doprava z České republiky
Někteří prodejci Vám zašlou panenku přímo z Číny, aby ušetřili na dopravě. My ovšem každou panenku pečlivě kontrolujeme u nás v Čechách, díky tomu máte jistotu, že k Vám panenka přijde vždy v pořádku a bez dalších poplatků. Pokud by se Vám panenka jakkoliv poranila, poskytujeme i možnost servisu v ČR.

Nákupní košík

Věkové ověření

Kliknutím na "Vstoupit" potvrzuji, že jsem starší 18 let a souhlasím s níže uvedenými podmínkami.

Nebo

Vstupem na tento web souhlasíte s obchodními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů.